بوتاکس خوب غرب تهران صادقیه مرزداران ستارخان

 

بوتاکس چیست؟

بوتاکس یک ماده تزریقی مورد تأیید سازمان غذا و دارو است که از طریق جلوگیری موقت از حرکت عضلات صورت کار می کند و در نتیجه پوستی صاف تر و ظاهری جوان تر به وجود می آورد.

ایجاد خطوط و چین و چروک می تواند بر ظاهر کلی صورت تأثیر منفی بگذارد. با گذشت زمان ، این شرایط اغلب بدتر می شوند و چین و چروک های عمیقی ایجاد می کنند. بوتاکس یک محلول تزریقی است که از سم بوتولینوم نوع A ساخته شده است و به طور مؤثر علائم پیری را کاهش داده و ظاهری جوان تر و جذاب تری را برای صورت ایجاد می کند.

بوتاکس یکی از پرطرفدارترین ترین روشهای زیبایی در جهان است. دکتر کاظم محقق بیش از ۲۰ سال است که بیماران را معالجه می کند و به عنوان پزشکی که بهترین برند های بوتاکس را استفاده می کند و بالاترین کیفیت تزریق را ارائه می دهد شناخته شده است. ایشان طی این مدت به طور مرتب این عمل را در آقایان و بانوان در هر سنی انجام داده اند.

بوتاکس های مجوز داری که توسط دکتر کاظم محقق تزریق می شوند و مورد تایید ایشان می باشند در حال حاضر شامل این برندها می باشد:

 1. دیسپورت. ساخت کشور انگلستان
 2. زئومین. ساخت کشور آلمان
 3. نورونوکس. ساخت کشور کره جنوبی
 4. مصپورت ساخت ایران
 5. دیستون ساخت ایران

 

چه وضعیت های پوستی را می توان با بوتاکس درمان کرد؟

 

خطوط پیشانی

خطوط افقی پیشانی اغلب نتیجه بالا بردن مکرر ابروها است.

بوتاکس با شل کردن عضلات پیشانی ، پیشانی صاف تری ایجاد می کند.

 

افتادگی ابرو

ابروها به مرور زمان تمایل به افتادگی دارند و باعث آویزان شدن پوست زیر ابرو بر روی چشم ها می شوند که می تواند ظاهر ناراحت کننده ای ایجاد کند و حتی ممکن است بینایی را مختل کند.

بوتاکس با شل کردن عضلاتی که ابروهای شما را به سمت پایین می کشاند  مشکل افتادگی ابروها را برطرف می کند.

 

خطوط اخم یا ۱۱

خطوط عمودی یا خطوط بین ابروها از درهم کشیدن ابروها ا بوجود می آیند.

بوتاکس حرکت عضلات ابرو را مهار می کند تا حالت جوانی و باز بودن چهره را به ناحیه چشم بازگرداند.

 

پا کلاغی

خطوط ریز در گوشه چشم به دلیل خندیدن یا لبخند زدن ایجاد می شود.

بوتاکس باعث شل شدن عضلات اطراف چشم می شود تا ظاهر چروک های پا کلاغی را کاهش دهد.

 

زیر چشم

گذشت سالیان متمادی از عمرو منقبض کردن عضلات زیر چشم می تواند باعث ایجاد چین و چروک در زیر چشم شود.

بوتاکس به طور موقت عضلات اطراف پلک پایین را شل می کند تا ظاهری جوالنتر داشته باشد.

 

خطوط گردن

خم کردن گردن و پایین آوردن سر ، عضلات را کشیده و منجر به خطوط عمودی روی گردن می شود.

بوتاکس مانع ایجاد انقباض باندهای پلاتاتیسما در گردن شده و آن را صافتر می کند.

 

علاوه بر کاربردهای زیبایی ، بوتاکس برای درمان موارد زیر هم عالی است:

 • میگرن
 • تعریق بیش از حد
 • اسپاسم های مثانه
 • اسپاسم های چشم
 • علائم آرتریت
 • لوچی چشم
 • دیستونی گردن رحم

 

چند مزیت اصلی انجام  بوتاکس در مطب دکتر کاظم محقق :

 • تغییرات ظاهری طبیعی دارد
 • ماندگاری بیشتری دارد
 • غیر تهاجمی و غیر جراحی است
 • بدون نقاهت و ناخوشایندی
 • بدون بیهوشی
 • زمان درمان کوتاه تر
 • به معکوس شدن علائم پیری کمک می کند
 • چهره ای صافتر و جوان تر ایجاد می کند
 • به کاهش چروک های پا کلاغی ، چین و چروک های قسمت خارجی فوقانی بینی و پیشانی کمک می کند
 • به بهبود ظاهر چهره کمک می کند

 

 

آیا من کاندید تزریق بوتاکس هستم؟

نامزدهای تزریق بوتاکس هیچ مشکل جدی پزشکی از قبل ندارند و در مورد نتایج درمانشان واقع بین می باشند. مراجعین حداقل از یک هفته قبل و بعد از تزریق از مصرف داروهای ضد التهابی (آسپرین ، ایبوپروفن و غیره) خودداری کنند.

اگر به هر یک از داروها حساسیت دارید ، تحت درمان با بوتاکس قرار نگیرید. مشاوره با دکتر کاظم محقق مشخص خواهد کرد که آیا شما مناسب تزریق بوتاکس هستید یا خیر. اگر اینگونه نباشد ، برای رسیدن به همان تاثیرات، دکتر کاظم محقق گزینه های دیگری را می توانند پیشنهاد کنند.

 

چرا مراجعین برای انجام بوتاکس دکتر کاظم محقق انتخاب می کنند؟

علی رغم اینکه انجام تزریق بوتاکس ممکن است به نظر کار ساده ای به نظر برسد ، در واقع نیاز به تخصص و تجربه دارد تا اطمینان حاصل شود که نتایج به دست آمده کاملا طبیعی می باشد و باعث حفظ شخصیت و اعتماد به نفس در فرد می گردد.

دکتر کاظم محقق دارای تجربه ای ۲۰ ساله است و از آنجا که تمرکز وی بر روی زیبایی می باشد، هزاران تجربه موفقیت آمیز را برای بهبود بخشیدن به ظاهر صورت و جوانسازی را پشت سر گذاشته است و در زمینه تزریقات زیبایی به نوعی پیشرو محسوب می شود.

 

برای انجام بوتاکس چگونه می توانم شروع کنم؟

مشاوره شما با دکتر کاظم محقق در مورد بوتاکس، اطلاعات زیاد و مفیدی در مورد  خطوط و چین و چروک ها و همچنین سایر علائم آشکار روند پیری و درمان آنها در اختیار شما قرار خواهد داد. انجام مشاوره تا ۱۰ دقیقه، هیچگونه هزینه ای در بر ندارد.

در طی مراجعه اولیه دکتر کاظم محقق تاریخچه پزشکی شما را بررسی می کند ، تا اطمینان حاصل کند که پیگیری های شخصی شما متناسب با نیاز شما است و هیچگونه تداخلات دارویی و درمانی وجود ندارد. او به تمام سؤالات شما با جزئیات پاسخ خواهد داد ، بنابراین شما درمورد هزینه روش ، عوارض ، خطرات و مزایا و سایر موارد روشن خواهید شد.

 

درمان من کجا انجام خواهد شد؟

تمام مراحل کار در کلینیک سرپایی مجوز دار دکتر کاظم محقق در شهر تهران در محیطی بهداشتی، شیک و مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات انجام خواهد شد. تمامی سعی ما در کلینیک، ارائه بهترین کیفیت کار و در عین حال بالاترین حس راحتی و آرامش توسط شما خواهد بود. کارکنان مهربان و آگاه ما همه روزه در خدمت شما هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند و شما را در تجربه زیبایی تان راهنمایی کنند. ما تلاش می کنیم خواسته های شما را پیش بینی کنیم و برای پیشرفت خودمان از انتظارات شما فراتر برویم.

 

اگر به نتایج فراگیر و جامع تری نیاز داشته باشم چطور؟

جلسه مشاوره زمان بسیار خوبی برای گفتگو با دکتر کاظم محقق در مورد سایر روشهای درمانی اضافی مانند روش های لیفت صورت بدون جراحی ، بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی بینی است که ممکن است مورد توجه باشد. دکتر کاظم محقق گزینه های زیادی شامل پرکننده های صورت و مواد تزریقی را در اختیار خود دارد که همگی با هم می توانند بدون برش پوست و بدون بیهوشی و عوارض و خطرات احتمالی اعمال جراحی، تغییرات مثبت باورنکردنی در صورت و گردن را حاصل کنند. از جمله این پرکننده ها می توان به ژوویدرم، رستیلن، آلاینا، پرفکتا، آیدیا، بلترو و …اشاره کرد.

 

سؤالات متداول در مورد بوتاکس

 

زمان نقاهت مورد انتظار چقدر است؟

درمان زیبایی توسط بوتاکس روشی بسیار ساده شامل تزریق با سوزن بسیار ریز به صورت است و نیاز به برش ندارد ، بنابراین هیچ دوره نقاهت در رابطه با این روش وجود ندارد. در واقع ، برای بسیاری از بیماران به اندازه ای راحت است که احساس می کنند می توانند به محل کار خود برگردند و به محض ترک کلینیک می توانند کار روزمره خود را از سر بگیرند ، اما قرمزی و تورم اندك در محل های تزریق قابل مشاهده است.

 

چه زمانی نتیجه را خواهم دید؟

نتایج بوتاکس زیبایی ظرف چند روز پس از درمان آشکار خواهد شد.

 

نتایج چه مدت دوام خواهد داشت؟

نتایج بسته به منطقه درمان متفاوت است ، اما نتایج بوتاکس زیبایی به طور معمول چهار تا شش ماه دوام خواهد داشت.

 

هزینه درمان چقدر است؟

هزینه کلی این روش بستگی به برند مورد استفاده و همچنین تعداد مناطق تحت تزریق دارد. شما می توانید در تماس با کلینیک و یا طی مشاوره شخصی با دکتر کاظم محقق از میزان هزینه درمان خود مطلع شوید.

 


Source: beheshtclinic

wpadmin

Comments are closed