تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

متخصصین و پزشکان زیبایی همواره در پی یافتن راه هایی مناسب و ایده آل برای حجم دهی به اجزای صورت هستند ؛ اجزایی چون گونه ها و لب ها اگر از حجم متعادل و مناسبی برخوردار باشند ، به نحو موثری زیبایی و جذابیت صورت را افزایش داده و ظاهری چشمگیر و چشمنواز به فرد می بخشند . روش تزریق چربی به گونه از جمله تکنیک های کاربردی و بسیار پرطرفدار است که در مقاله های پیشین در رابطه با مزایای تزریق چربی صحبت کرده ایم . متخصصین کلینیک کیمیا با سابقه ای گسترده و موفق در زمینه تزریق فیلرها ، روش تزریق چربی به گونه ها را از جمله تکنیک های مفید برای زیبایی بیشتر می دانند . هر چند که روش هایی چون تزریق ژل و پروتز هر کدام مزایای ویژه ای دارند .

تزریق چربی به گونه

رفع مشکل صورت های لاغر

برای کسانی که به شکل مستمر صورتشان لاغر است ، در ناحیه گونه ها ، بافت ماهیچه ای و چربی کم حجمی دارند ، گونه های استخوانی داشته و صورتشان بی روح است و کسانی که دچار کاهش وزن و از دست رفتن زیبایی چهره شده اند ، عمل های حجیم سازی گونه ها بسیار مناسب و اثربخش است روش های تزریقی به گونه ها اگر به شکل اصولی و تخصصی و در مراکز معتبر انجام شوند ، نتایج ایده آل و بسیار چشمنوازی را به ارمغان آورده و هیچ نوع عارضه ای نخواهند داشت .

چگونگی عمل

عمل تزریق چربی به گونه از پرطرفدارترین روش های زیبایی در این روزهاست . در کلینیک زیبایی کیمیا پس از بی حسی موضع ، طی مرحله اول عمل ، بافت های چربی به میزان لازم از نواحی دارای چربی بدن برداشته می شود به عنوان مثال پهلوها و شکم بانک مناسبی برای اهدای بافت چربی می باشند که حتی در اشخاص لاغر هم ، همیشه مقادیری چربی اضافه در این نواحی موجود است . تحت اعمال علمی و دقیقی ، اجزای چربی تخلیه شده تصفیه و آماده تزریق می شوند و برای تزریق آنها به گونه از سرنگ های مخصوص کمک گرفته می شود . انتخاب ناحیه مناسب برای ورود چربی ها بسیار مهم و حیاتی است تا نتیجه نهایی حاصل شود . پس از اتمام تزریق ، بیمار می تواند به خانه برگشته و مراقبت های ویژه ای که پزشک توصیه می کند را انجام دهد .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا


Source: clinickimia

wpadmin

Comments are closed