روش‌های کوچک کردن و لاغری باسن

1انباشته شدن چربی اضافی در ناحیه باسن به‌سادگی صورت می‌گیرد و متأسفانه این چربی به‌طور غیریکنواخت در سرتاسر باسن تجمع پیدا می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که پیدا کردن لباس مناسب برای شما دشوار باشد، زیرا لباس‌ها اغلب در نواحی پر باسن تنگ و چسبان بوده و در نواحی دیگر شل و آویزان می‌باشند.

باسن یکی از نواحی اصلی است که افراد تمایل دارند از شر چربی آن خلاص شوند. در مواردی که ورزش و رژیم غذایی به کاهش وزن منجر نشود، لیپوساکشن، لیپوماتیک و لیزر لیپولیز باسن می‌تواند برای کوچک کردن باسن مورد استفاده قرار گیرد. پزشکان کلینیک زیبایی صدف معتقدند که این تکنیک‌ها موجب کاهش سایز و ایجاد فرمی بهتر در باسن می‌گردند و پیدا کردن لباس مناسب برای شما آسان‌تر می‌شود. پزشکان ما روش‌های مؤثر، ایمن و سریع را برای بهبود فرم بدن به بیماران ارائه می‌دهند. آن‌ها به اهداف شما گوش داده، گزینه‌های درمانی مختلف را به شما پیشنهاد می‌دهند و به شما اجازه انتخاب می‌دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره ۲۷۴۳۷ با ما تماس حاصل نمایید.

کوچک کردن باسن


باسن نقشی اساسی در زیبایی کلی یک زن ایفا می‌کند. در بسیاری از موارد، ورزش و رژیم غذایی به ایجاد باسنی سفت و جذاب منتهی نمی‌شود. لیزر لیپولیز،‌ لیپوماتیک و لیپوساکشن از درمان‌هایی هستند که برای کوچک کردن باسن و اصلاح مشکلات اصلی زیباشناختی باسن مورداستفاده قرار می‌گیرند. اگر به دنبال کاهش چربی‌ها و لاغری باسن خود هستید، نگران نباشید. زیرا این تکنیک‌ها به‌طورقطع موجب کوچک کردن باسن شما می‌شوند!

روش‌های مختلف کوچک کردن باسن


جهت بزرگنمایی کلیک نمائید.


 • _blank

 • _blank

 • _blank

 • _blank

jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#DOPThumbnailScroller25’).DOPThumbnailScroller();
});

لیزر لیپولیز باسن

6

یکی از بهترین راه های کوچک کردن باسن لیزر لیپولیز تمام مشکلات زیبایی مربوط به باسن را اصلاح می‌کند. این روش تحت بی‌حسی موضعی و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

 • انرژی لیزر دوگانه چربی موضعی اطراف باسن و همچنین چربی انباشته‌شده زیرخط باسن را ذوب می‌کند.
 • فیبر نوری به پزشک اجازه می‌دهد تا بر روی نزدیک‌ترین بافت‌های چربی پوست کار کند. این چربی به شکل فرورفتگی‌هایی به نام سلولیت بروز پیدا می‌کند که پس از درمان به‌طور قابل‌توجهی بهبود می‌یابد.
 • لیزر با تولید گرما موجب بازسازی کلاژن و فیبرهای الاستین می‌گردد. پوست بهبود می‌یابد و شلی آن برطرف می‌گردد.

فرآیند لیزر لیپولیز باسن

 1. پزشک ژل بی‌حسی کلین را به ناحیه درمان تزریق می‌کند.
 2. پزشک از طریق یک برش ۳ میلی‌متری یک فیبر نوری را به پوست وارد می‌کند. این فیبر به چربی تابانده می‌شود و به‌تدریج چربی را ذوب می‌کند.
 3. یک کانولای لیپوساکشن، که از کانولاهای معمول نازک‌تر است، برای مکش چربی وارد پوست می‌گردد.
 4. فیبر نوری برای جمع‌کردن پوست مجدداً به پوست وارد می‌شود.
 5. بیمار در تمام طول درمان هوشیار است و می‌تواند یک ساعت پس از عمل به منزل بازگردد. پزشک استفاده از کرست فشرده (لباس مخصوص پس از عمل کوچک کردن باسن ) را تا ۷ روز

توصیه می‌کند و بیمار می‌تواند ۴۸ ساعت پس از درمان به فعالیت‌های شغلی خود بازگردد.

مزایای لیزر لیپولیز

 •  جمع شدن پوست. تأثیر جمع کنندگی لیزر از شلی پوست ممانعت کرده و موجب سفتی و یکنواختی پوست می‌گردد.
 •  زمان بهبودی کوتاه. این روش در مقایسه با روش‌های سنتی دارای ترومای کمتر و دوره بهبودی سریع‌تر و راحت‌تر می‌باشد.
 •  خونریزی و کبودی اندک. لیزر موجب لخته شدن عروق خونی و درنتیجه کاهش خونریزی و کبودی می‌گردد.
 •  روشی سرپایی. در این روش نیازی به بستری شدن در بیمارستان نبوده و بیمار می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به زندگی روزمره خود بازگردد.
 •  بی‌حسی موضعی: بیمار می‌تواند ظرف مدت یک ساعت ترخیص شود.

لیپوساکشن

7

لیپوساکشن که به “لیپو” معروف است، روشی است که با از بین بردن دائم رسوبات چربی موجب بهبود فرم باسن می‌گردد. چربی‌های سرسخت که از بین بردن آن‌ها از طریق رژیم غذایی یا ورزش مشکل است، اغلب در ناحیه ران و باسن تجمع می‌یابند.

جراحی لیپوساکشن چگونه انجام می‌گیرد؟

دو تکنیک لیپوساکشن اصلی وجود دارد: مرطوب و خشک. هر دو روش به‌طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام خواهد شد، به این معنا که شما در تمام طول جراحی لیپوساکشن خواب خواهید بود. بااین‌حال، در صورت نیاز به حذف مقادیر اندک چربی، یک بی‌حسی موضعی ممکن است استفاده شود. بسته به میزان حذف چربی، جراحی بین یک تا دو ساعت طول می‌کشد.

لیپوساکشن مرطوب

پس از تأثیر داروی بیهوشی، پزشک یک مخلوط مایع متشکل از یک محلول نمکی، بی‌حسی موضعی و آدرنالین را به ناحیه درمان تزریق می‌کند. تزریق این مایع موجب کاهش خونریزی، کبودی و تورم گشته و حذف سلول‌های چربی از باسن را آسان‌تر می‌سازد.
به‌منظور واردکردن پمپ خلأ یا سرنگ، یک برش در پوست شما ایجاد می‌گردد. پمپ یا سرنگ در داخل بافت چربی حرکت کرده و چربی و مایعات را مکش می‌کند. درنهایت، برش بخیه می‌شود.

لیپوساکشن خشک

در لیپوساکشن خشک تزریق مایع انجام نمی‌شود اما پمپ خلأ به شیوه‌ای مشابه با لیپوساکشن مرطوب برای مکش چربی به پوست وارد می‌شود. میزان کبودی ایجادشده پس از عمل در لیپوساکشن خشک بیشتر است.

مزایای استفاده از عمل جراحی لیپوساکشن عبارت‌اند از:

 • کاهش چربی بدن
 • افزایش اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس
 • امکان پوشیدن لباس‌هایی که قبلاً نامناسب بوده‌اند
 • ایجاد تناسب در بدن

درمان Tri-Active

8

درمان Tri-Active حاصل جدیدترین تکنولوژی در کاهش چربی و بازگرداندن تعادل طبیعی به پوست و لایه‌های بیرونی، ازجمله صاف و سفت کردن پوست است.
در طول درمان Tri-Active، دیودهای لیزر سطح پایین از طریق یک ماساژ عمیق به بافت پوست نفوذ کرده و موجب کاهش سلولیت و چربی در باسن و صاف کردن نواحی درمان می‌شود. این درمان موجب بهبود گردش میکرو شده و سیستم لنفاوی را به‌ کم کردن مایعات اضافی و سموم تحریک می‌کند. این به‌نوبه خود باعث افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و ایجاد ظاهری سفت‌تر در پوست می‌گردد. این درمان همچنین موجب نرم شدن بافت همبند محصورکننده سلول‌های چربی و درنهایت بهبود تن و بافت پوست باسن می‌گردد.
درمان Tri-Active بدون درد بوده و حتی شدت آن به‌اندازه ماساژ سنتی نیز نمی‌باشد. بسیاری از افراد “احساسی فوق‌العاده” را گزارش می‌کنند.
درمان‌ها به‌طورمعمول در مجموعه‌های ۱۰ تا ۱۵ جلسه‌ای در هر ناحیه انجام می‌شوند. درمان‌ها را می‌توان ۳ بار در هفته و یا هفته‌ای یک‌بار انجام داد.

لیپوماتیک

9

لیپوماتیک دستگاهی است که عمل لیپوساکشن سنتی را به نحوی پیشرفته‌تر انجام می‌دهد. این روش درمانی بی‌خطر و مؤثر بوده و درعین‌حال تجربه‌ای لذت‌بخش را برای بیمار در سرتاسر درمان فراهم می‌سازد.
تکنولوژی پیشرفته لیپوماتیک امکان حذف حجم بالایی از چربی با دقت بالا را فراهم کرده و دسترسی به نواحی دشوار و حساس بدن مانند باسن را امکان‌پذیر می‌سازد و از این طریق موجب کوتاه شدن زمان جراحی و همچنین دوره بهبودی می‌گردد.

مزایای استفاده از لیپوماتیک

 •  کاهش کبودی پوست
 •  روشی بدون درد و یا با حداقل ‌درد
 •  ایمن و مؤثر
 •  دوره بهبودی سریع
 •  جمع شدن عالی پوست پس از عمل
 •  توقف فوری در هنگام تماس کانولا با بافت غیر چرب

کویتیشن اولتراسونیک

10

کویتیشن اولتراسونیک درمانی عالی برای افرادی است که خواستار فرم دهی بدن و بازیابی اعتمادبه‌نفس خود هستند. بسیاری از بیماران شاهد تغییرات آنی در ظاهر خود پس از اولین جلسه درمانی هستند، و نتایج مطلوب پس از ۲ تا ۵ جلسه ظاهر می‌شود. درحالی‌که این‌ یک روش غیر جراحی برای فرم دهی به بدن است، جایگزینی برای رژیم غذایی سالم و ورزش منظم به شمار نمی‌رود. کویتیشن اولتراسونیک موجب بازیابی اعتمادبه‌نفس و بهبود فرم بدن شما می‌گردد.

فرآیند

این روش درمانی سلول‌های چربی زیرپوستی در باسن را از طریق مجموعه‌ای از حباب‌های هوای میکروسکوپی هدف قرار داده و تخریب می‌کند. هنگامی‌که غشاء سلول چربی (بافت چربی) تخریب می‌شود، چربی بین سلول‌ها تخلیه می‌شود و به پروتئین و سپس به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول تبدیل می‌شود. اسیدهای چرب آزاد به سمت کبد حرکت می‌کنند، در آنجا تجزیه‌شده و از بدن دفع می‌گردند و باعث لاغر کردن باسن می گردد. گلیسرول محلول در آب به سیستم گردش خون منتقل‌شده و در فرم انرژی استفاده می‌شود.

هزینه


هزینه جراحی پلاستیک زیبایی به‌طورکلی قبل از عمل پرداخت می‌شود. هزینه‌ها به‌طور گسترده‌ای متفاوت هستند و به پیچیدگی عمل، محل انجام جراحی و نوع بیهوشی بستگی دارد.

نوشته روش‌های کوچک کردن و لاغری باسن اولین بار در كلينيك تخصصي پوست و مو صدف پدیدار شد.


Source: clinicsadaf

wpadmin

Comments are closed