سابسیژن

سابسیژن

سابسیژن درمانی است نوین و پیشرفته برای از بین بردن اثرات جوش ، اسکار ، زخم و فرورفتگی های پوستی . با کمک این درمان ظاهری مسطح و هموار به پوست بخشیده می شود و به تبع آن جذابیت و زیبایی چهره دو چندان می شود . این روش همچنین برای آقایانی که اسکارهای فرورفته ناشی از آکنه یا زخم و جراحی دارند نیز مناسب است .

سابسیژن

چگونگی درمان

سابسیژن تکنیکی است سبک و سرپایی که خطر و عارضه ای در پی ندارد و به کمک ساز و کاری علمی و آزمایش شده مشکلات آتروفیک پوستی ، فرورفتگی های شدید ، اثر جوش ، بخیه جراحی ، آبله و زخم را حذف می نماید . می توان برای درمان مشکلات پوستی مذکور ، از روش های درمانی ترکیبی نیز کمک گرفت مثلا ترکیب ساب سیژن با فرکشنال اثرات بالقوه و چشمگیری برای بهبودی پوست به ارمغان می آورد . طریقه درمان سابسیژن به گونه ای است که لایه های همبند پوست را از لایه های زیرین جدا کرده و بافت های فیبروتیک را اصلاح می کند . وسیله سابسیژن دارای سوزن هایی است که به لایه های پوستی رسوخ کرده و با حرکات متناوب می تواند تغییرات مطلوب را ایجاد نماید .

علت فرورفتگی جای جوش

به دلیل چسبندگی لایه های پوستی ، در جوشگاه و برخی زخم ها ، این ضایعات آشکار می شوند چسبندگی لایه ها و فیبروز زیرین آنها لایه رویی را به پایین کشیده و از هموار بودن سطح پوست می کاهد به این ترتیب شاهد فرورفتگی در محل جوش ها و برخی از زخم ها خواهیم بود . درمان سابسیژن موجب بریده شدن اتصالات این چنینی و بازسازی پوست می شود . البته اقدامات بعد از درمان نیز اهمیت ویژه ای در موفقیت آن دارد .

تکنیک های سابسیژن

تکنیک قدیمی : در تکنیک های قدیمی این درمان ، سوزن های نیزه مانندی در پوست وارد می شد و با حرکت پی در پی لایه های فیبروتیک را از هم جدا می کرد . این امر عوارضی چون کبودی زیاد ، ، درد و تیرگی پوست را سبب می شد .

تکنیک جدید : دستگاه جدید سابسیژن به گونه ای ابداع و ساخته شده است که هیچ گونه عارضه و ناراحتی برای بیمار نداشته باشد و بتواند به راحتی اثرات آکنه و اسکار را درمان کند . این روش چروک های عمقی را نیز رفع کرده و می تواند به جوانسازی پوست کمک شایانی کند .

سایر خدمات کلینیک زیبایی کیمیا ، کلینیک زیبایی غرب تهران :

  • لیزر موهای زائد ،
  • لیزر فرکشنال ،
  • کاشت مو ،
  • خدمات تخصصی پوست و مو
  • و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا .


Source: clinickimia

wpadmin

Comments are closed