فواید تزریق چربی

فواید تزریق چربی

فواید تزریق چربی چیست ؟ چه فایده ای در تزریق چربی وجود دارد که طرفداران آن بیشتر از سایر روش ها می باشد ؟

یکی از دلایل مهم پیدایش آثار پیری در پوست ، کم شدن بافت های چربی در لایه های نهایی است . در این شرایط که با افزایش سن ، لایه چربی نیز تحلیل می رود ، خطوط عمقی و چروک های شدید همراه با شکن های نامناسب ، ظاهر پوست را از حالت شاداب و زیبا خارج می کند . معمولا خطوط دور لبها ، خط اخم و خطوط عمیق پیشانی بیش از سایر نواحی ظاهر چهره را درگیر می کند . که با کمک روش تزریق چربی می توان از این آثار کاست یا به کل محوشان کرد . علاوه بر این در کلینیک زیبایی کیمیا برای حجم دهی اجزای صورت و اندام ها این روش اثرات مثبت و ایده آل فراوانی را به همراه می آورد .

فواید تزریق چربی

حجم دهی

برای زیبایی بیشتر صورت و اندام ها ، تزریق چربی مناسب ترین گزینه می باشد . لب هایی به با کمک عمل تزریق چربی افزایش حجم یافته اند ، ظاهری طبیعی تر و چشمنواز تر خواهند داشت . زیرا اجزای چربی تزریقی کاملا طبیعی بوده و قابلیت انطباق پذیری سریع تری با بافت های جدید دارند از این رو ناهمواری و پستی بلندی های جزئی را پس از تزریق نخواهیم داشت و سطح پوست متعادل و طبیعی می شود . این مهم در مورد تزریق چربی به گونه نیز صادق است . از دیگر فواید تزریق چربی به صورت می توان به ماندگاری بالا و پایداری زیاد بافت های تزریقی اشاره کرد .

جوانسازی صورت

 برای درمان آثار پیری و رفع خطوط عمیق به کمک تزریق چربی نتایج بسیار اثربخش و چشمگیر خواهد بود از فواید تزریق چربی می توان به در اختیار بودن بافت های مورد نیاز و امکان تامین آن از بدن خود بیمار اشاره کرد . از این تکنیک برای جوانسازی پوست دست ، رفع آثار فرورفته ، درمان جای سوختگی و اسکارهای شدید نیز کمک گرفته می شود . به این ترتیب کلیه چین و چروک ها و اثرات غیرعادی برطرف می شوند . البته موفقیت عمل وابسته به همکاری بیمار و رعایت اقدامات مراقبتی است .

سایر خدمات کلینیک زیبایی کیمیا ، کلینیک زیبایی غرب تهران :

  • لیزر موهای زائد ،
  • لیزر فرکشنال ،
  • کاشت مو ،
  • خدمات تخصصی پوست و مو
  • و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا .

 


Source: clinickimia

wpadmin

Comments are closed