پرپشت شدن موهای سر

پرپشت شدن موهای سر

برای پرپشت شدن موهای سر راهکارهای متنوعی وجود دارد در کلینیک کیمیا با درمان ریزش مو با پی آر پی پرداخت و مشکلات ناشی از ضعف پوست و پیاز مو را برطرف نمود . ریزش مو عاملی موثر در ضعیف شدن تدریجی ریشه های  مویی و سست شدن ساختار پوست در حفظ پیازهای مویی است . با روش پی آر پی می توان از این عوارض مخرب جلوگیری کرده و فولیکول های مویی را تغذیه نمود همچنین با تکنیک مذکور پوست سر ساختاری منسجم و طبیعی پیدا می کند .

پرپشت شدن موهای سر

چگونگی درمان پی آر پی

در ابتدا به میزان مورد نیاز از بدن بیمار خون گرفته می شود و سپس در دستگاهی مخصوص ، اجزای مهم خون از هم جداسازی می شوند مواد مورد نیاز با استفاده از سرنگ های باریکی برداشت شده و به پوست سر تزریق می گرد . عمق ورود سوزن برای اثربخشی درمان بسیار مهم است در کلینیک زیبایی کیمیا متخصصین و کارشناسان امر پی آر پی بهترین و بی عارضه ترین متدهای این درمان را ارارئه می دهند . سوزن های پی آر پی بسیار نازک بوده و بیمار هیچ نوع درد شدید و آزاری را حس نمی کند می توان گفت این درمان از نوع درمان های کم تهاجمی است .

کاشت مو

با استفاده از تکنیک های متنوع و پیشرفته کاشت مو می توان کم پشتی و طاسی سر را درمان نمود . کسانی که با مشکل طاسی نقطه ای یا ریزش موی نقطه ای مواجهند ، می توانند با کمک عمل پیوند مو مشکل را برطرف کرده و ظاهری طبیعی و جذاب داشته باشند . کاشت مو به روش های مختلف اثربخشی ویژه ای در پرپشت شدن موهای سر داشته و هیچ نوع عارضه ای را منجر نخواهد شد . دستگاه های مورد استفاده در کلینیک زیبایی کیمیا از جمله جدیدترین دستگاه های این حوزه بوده و تکنسین ها و تیم پزشکی تا کنون جراحی های کاشت موی بسیار زیادی را انجام داده اند از این رو تبحر و تخصص کافی را دارا می باشند . در عمل کاشت مو بیمار می تواند از داروی بیحسی موضعی استفاده کند و با استفاده از بانک موی وی ، تارهای مویی طبیعی برداشته شده و در نقاط طاس یا کم پشت کشت می شوند . مراحل بعد از عمل کاشت مو و مراقبت های لازم ، همگی برای وی شرح داده می شود تا نتیجه عمل موفقیت آمیز شود .

سایر خدمات کلینیک زیبایی کیمیا ، کلینیک زیبایی غرب تهران :

  • لیزر موهای زائد ،
  • لیزر فرکشنال ،
  • کاشت مو ،
  • خدمات تخصصی پوست و مو
  • و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا .


Source: clinickimia

wpadmin

Comments are closed