چاقی گونه ها

چاقی گونه ها

زنان زیادی در پی یافتن راهکارهای موثر برای چاقی گونه ها هستند . امروز به واسطه پیشرفت دانش پزشکی امکان رسیدن به این شرایط به بهترین نحو وجود دارد . در کلینیک کیمیا  با روش های تخصصی و اصولی تزریق فیلر یا جایگذاری پروتز می توان چاقی گونه ها و سایر اجزای صورت را ایجاد نمود . تزریق فیلر ، چربی و ژل از جمله غیرتهاجمی ترین روش های زیبایی بوده که به صورت سرپایی و تنها با بی حسی موضعی انجام پذیر است .

چاقی گونه ها

تزریق چربی

با تکنیک تزریق چربی ، بافت های مورد نظر از بخش های حجیمی چون شکم ، پهلو ، ران ها و باسن برداشته می شود . انتخاب نقطه مناسب برای برداشت چربی به فیزیک بیمار و شراییط بدنی وی وابسته است . پس از برداشت حجم مورد نظر از بافت های چربی ، لازم است اقداماتی بر روی اجزای استخراج شده انجام شود . پس از آماده شدن بافت چربی ، به کمک سرنگ های جدید ، اجزای چربی پاک و سالم به گونه ها تزریق می شوند و لازم است عمق ورود سوزن و منطقه آن توسط یک پزشک حاذق و باتجربه انتخاب شود اجزای چربی الحاقی به گونه ها توان اتصال سریع با بخش جدید را داشته به این ترتیب طول دوره نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود .

تزریق ژل

ژل های مورد استفاده بر چاقی گونه ها ، از جنس مواد طبیعی و موجود در بدن است به عنوان مثال در ساختار ژل های تزریقی از هیالورونیک وجود داشته که ماده ای حیاتی برای حفظ شادابی پوست است . گاه بسته به نوع ژل ها لازم است بیمار در فواصل مشخصی برای تمدید آنها به کلینیک مراجعه نمایید . به این ترتیب می توان در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش حجم گونه ها بود . ژل های مورد استفاده در کلینیک زیبایی کیمیا همگی از بهترین برندهای روز پزشکی انتخاب شده و قابلیت تطبیق پذیری بالایی با ساختارهای درونی بدن دارند .

پس از عمل

پس از تزریق ژل یا چربی برای چاقی گونه ها ، بیمار می تواند خود به خانه بازگشته و اقدامات مراقبتی را انجام دهد . متخصصین کلینیک کیمیا توصیه می کنند که در فاصله ای یک هفته ای پس از عمل تزریق بیمار برای رفع مشکلات احتمالی به مرکز مراجعه کند .

سایر خدمات کلینیک زیبایی کیمیا ، کلینیک زیبایی غرب تهران :

  • لیزر موهای زائد ،
  • لیزر فرکشنال ،
  • کاشت مو ،
  • خدمات تخصصی پوست و مو
  • و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا .


Source: clinickimia

wpadmin

Comments are closed